Üyeliksiz Kameralı Sohbet

1 yorum
1.389 okuma
31 Ekim, 2018
Üyeliksiz Kameralı Sohbet

Üyeliksiz Kameralı Sohbet

Üyeliksiz Kameralı Sohbet ve Mobil Sohbet gibi sitelerde tanışma oranları gittikçe yüksektir. Artık Modern dünya olarak teknolojinin hızla geliştiği bu dünya da insanlar Reel hayatta atık sevgili edinme ya da dost, arkadaş edinme gibi sosyalleşmeler git gide azalmış durumda. Bunun en önemli nedeni de özellikle sanayi devrimiyle globalleşen dünyanın artık insanları daha çok çalıştırmasına neden oldu.

Bedava Sohbet Siteleri gibi yerlere olan ilginin nedenini daha açıklayıcı anlatmak gerekirse; insan gücüne dayalı olan iş gücünün yerine makine gücünün alması, insan gücüne olan ihtiyacı düşürmüştür. Fakat Büyük fabrikaların açılmasıyla insan gücüne olan ihtiyaç yinede olmuştur. Burada ki asıl sorun büyük fabrikaların açılmasıyla rekabetlerin artması insanları daha da çok çalıştırmasına neden oldu. Böyle olunca insanlar daha çok çalışıp eve geç gelip reel hayatta sosyalleşmeleri de mümkün olmuyor.

         Üyeliksiz Kameralı Sohbet Kızlarla Chat

Serbest Piyasa Ekonomisiyle ve  büyük dev fabrikaların birbiri ile rekabetiyle insanlar düşük fiyata daha çok çalışıp emek vermesi bir yana ürettiği metalara da yabancı kalması Kapitalist bir sistemin gelişmesine neden olmuştur. Bütün bunlar olunca insanların dışarıya çıkıp eğlenmesi ya da Arkadaş edinmesi de zorlaşıyor. Bu seferde insanlar o yorgun ve boğucu iş stresinden çıkıp eve geldiğinde o halsizlikten ve zamanın geç olmasından dolayı insanlar artık dışarı çıkamadığından Lider Chat Odaları gibi sitelere yönelerek, arayışlarını orada yapmaya çalışıyorlar.

Bu sitelerde ki arayışlar artık reel hayatın yerini alarak bütün arayışlar, sevgili, dost, arkadaşlıklar buradan edinmeye çalışılıyor. Hatta bir evlilik sitesi haline gelen bu gibi yerler artık evlenmek istediklerinde bu gibi sitelere girerek aradığını bulmaya çalışıyorlar. Genel itibari ile Arkadaşlık Siteleri gibi bu yerlerde insanlar sırasıyla önce sevgili olup sonra reel hayata taşıyıp evleniyorlar. Bu yerlerde milyonlarca insan hayatının aşkını bulup evlendiğine şahit olduk. İnsanların artık cafelerde ya da bir Arkadaşlık ortamından çok bu gibi tanışma sitelerinde tanışıp dost, arkadaş, sevgili edinme gibi durumlar bu sitelerde daha fazladır…

Üyeliksiz Kameralı Sohbet

 Üyeliksiz Kameralı Sohbet

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Chat Siteleri

Chat Siteleri insanların hiç tanımadığı yada daha önce tanıştıkları ...

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları olarak bilinen ve hepinizin pek iyi bildiği sitelerden ...

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet denilince aklınıza ne gelir? Yada şöyle sormalıyım. Günümüz ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?