Türkiye’nin Yerel Sohbet Odaları

3 yorum
369 okuma
29 Ocak, 2018
Türkiye'nin Yerel Sohbet Odaları

Türkiye’nin Yerel Sohbet Odaları

Türkiye Sohbet Odaları ,Türkiye Chat ,Türkiye’nin Yerel Sohbet Odaları Türkçe yazılı sohbetleri ile tüm dünyaya hizmetler veren Reel sohbet.org dünya üzerindeki yaşayan tüm Türk vatandaşlarının bir araya toplanarak iletişimler kurarak arkadaş dost oldukları seviyeli kaliteli hoş bir ortam olup bedava hizmetler sunmaktadır.

Bazen sanal ortamlardaki olan olaylardan o kadar sıkılıyorum ki resmen insanı yoruyorlar hani sitelere bahane buluruz bazen aman kalitesiz seviyeli değil orası böyle öte taraf şöyle bahanemiz bitmez bitmez,de birde kendimiz nasılız ona baksak nasıl davranıyoruz toplum içerisindeki hal hareketler nasıl konuşma tarzlarımız insanın ailesi bile kendi evlatlarına zor katlanır iken site sahipleri günde yüzlerce insanın nazını çekiyor.

Gerçekten bazen site sahiplerinin sabrına hayranım ben bile dışarıdan bir ziyaretçi olarak olanlara katlanamaz,ken ,bu insanları düşünmek bile istemiyorum ne hale geliyorlar vallahi gerçekler acıdır ve dost acı söylermiş  sohbet odaları ziyaretçileri beyler bayanlar yani hepimiz ayrı ayrı trip alıngan insanlarız.Bize ne kadar değer veriliyorsa bizde bir o kadar verilen değerin karşılığını site sahibi ve yönetimdekilere eziyet yaparak kat kat geri iade ediyoruz.

Türkiye’nin Yerel Sohbet Odaları konumuzda bu konuyu ele almam ne kadar doğru bilmemde ben makalemi yazarken sanki kasıtlı yapılıyormuş gibi karşıma olumsuz olay çıkıyor ve ister istemez konunun içeriğini değişmeme yol açıyor.ziyaretçi geliyor onla olan sorun yönetim sorumlu tutuluyor tartışmayın neyi paylaşamıyorsunuz her gün aynı olay her gün kavga birde dikkat etmeniz yani bilmeniz gereken bir konu özel odalar gidip konuşuluyor orada olan olay sohbet geneline taşınıyor ve site sahibi zor durumda kalıyor neden özelde konuşurken yönetime,mi soruyoruz ve zaten tüm site kuralları içerisinde yazıyor özel odalardan site sorumlu tutulamaz diye.

Şah şen nerede olur ise olsun özel konuşmayı sevmem konuşur samda sonuçlarına katlanırım ve kendi gereksiz hatamın bedelin-ide başkalarına ödetmem insanlar maddi manevi bedava hizmet veriyorlar biz keyfimizce eğlenelim diye biraz kendimize çeki düzen vererek hareket edelim ve sanalda terör estirmeye bir son verelim.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • aynen güzel arkadaşımızında dediği gibi reel sohbet org araciliği ile tüm vatandaşlarımızın burada birbirleriyle seviyeli bir şekilde sohbet edip birbirlerini tanıyıp arkadaşlıklar kurmasına vesile oluyoruz bir sebepte. bu yüzden sohbet chat sohbet odaları olaraktan ön plandayız seviliyoruz sayılıyoruz. sevdiğimiz ve saydığımız için. her yörenin her şehrin her ülkenin insanları burada güzel arkadaşlıklar edinebilir. ve keyfince sohbet edebilir herkesi bekliyoruz mutlaka. bir bakılmalı..

  • emeğinize sağlık

  • Herkezın Sevıyelı Saygılı bı sohbet arkadaslık sıtesı oldugu ıcın herkese tesekkur ederım

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?