Sohbet Yap

3 yorum
327 okuma
30 Ocak, 2018
Sohbet Yap

Sohbet Yap

Chat Yap Sohbet Yap konu başlığımız  aslında hiç sevmem insanların emeklerini heba etmeyi edilmesini ama nedense başkaları o kadar seviyor,ki emek hırsızlığını siteleri tek tek dolanarak sitelerinin reklamını yapan insanlar başkalarının emeğine göz diken haram zadeler son günlerde her sitede sohbet yap sitesinin boy boy reklamı atılarak insanların ziyaretçilerini çalmaya uğraşıyorlar.

Kimse unutmasın ki reklamla gelen reklamla geri gider ve emek çalanın emeği çalınır yok birde reklam geliyor elinde ip numarası gidiyorsun bizden değil bilinçli yapılıyor bahaneleri var,mı öyle bir dünya yap yap bilinçli yapılıyor bu kadarına,da pes her kes için diyorum gidip emek çalacağına sitende otur gelen ziyaretçilerle sohbet et insanları kalıcı olmalarını sağla herkes işini ahlaki davranışların dışına çıkmadan yaparsa başarılı olur.

Sen hile ile reklam edersen gelir senin sitene,de karşılık olarak ederler ve içeride bulunan ziyaretçilerinde olan tatsızlıklardan dolayı siteni terk eder ve kazanayım derken kaybeden sen olursun basit işlerle uğraşmayın arkadaşlar kendinizi başka işler için yorun zahmetsiz bir yerlere varmaya çalışmayın sitenizde weblerinizle ilgilenin kelimede kasın seo yapın google sayfalarında çıkın elbet insanlar görüp ziyaretleriniz,e gelirler.

Sohbet Yap konu başlığı adı altında bir siteye değil tüm sohbet chat sitelerine sesleniyorum kul hakkıdır haramdır başka insanların emeklerini çalmak ve yapılanlar insanlara karşı büyük saygısızlık neyse zannedersem yeterince anlaşılır şekilde konuştum anlayan anlar umarım azda Reel sohbet chat sitemizle ilgilenerek kısada olsa hakkında bilgi verelim.

Kurucusu EmiR bey tanıdığım dürüst site sahiplerinden bir tanesi en iyisi,de diye bilirim kul hakkından korkan kimsenin emeğinde gözü olmayan bir kişiliğe sahip bunca yıldır sohbet chat alanında Türkiye,ye ve dünyadaki yabancı ülkelere hizmet vermekte çok sayıda bay bayan ziyaretçisi olan sohbet sitesinde insanlara karşı saygısı ve sevgisi ile ziyaretçilerini sitesinde kalmalarına neden olmaktadır,hedef seviyeli sohbetler kurularak samimi dostluklar arkadaşlıklar edinmek.

Her güzelliğin bolca bulunduğu hoş bir ortamda çıkarsız dostluklar arkadaşlıklar kurmak isteyen tüm dostları EmiR beyin sohbet chat sitesi olan Reelsohbet.org ,da görmeyi arzu eder hoş sohbetler dileriz.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • evet arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. chat sohbet odaları ayrıcalığı ile sohbet muhabbet etmektew bulunan tüm arkadaşlara selam olsun. sohbet yap aracılığı ile bu gibi gülze mekanlarda sohbet etmenin güzel duygularıyla yaşamımızı sürdürmekteyiz. sohbet odaları olarak çok faydalı bir hizmet vermekte olduğumuzu düşünüyorum çünkü. neden diye soranlar olacaktır mutlaka. sohbet chat sohbet odaları aracılı ile yeni arkadaşlıklar yeni bilgiler her yöreye şehire ait ne varsa o yörenin insanlarıyla sohbet ederek bunları öğrenmek hafizada daha güzel yer edinmektedir. ha bunu başka yerdende öğrenebiliriz. fakat demin söylediğim gibi sohbet ederek edinilen bilgi hafızadan asla çıkmaz diyorum ve devamını bekliyorum. çok ggüzel yazıyosunuz size hayranlık duyuyorum emeğinize sağlık çok teşekkürler ederim kolay gelsin

  • ayrıca sohbet etmek keyif verir. bu keyiften geri kalmak çok şey kaybetmek demektir.

  • Sohbet yap etıketı altında yorumumu sızden eksık etmek ıstemedım.. Sohbet yapılır ama onemlı olan durust ve askca yapılması. Ben bu sıtede bunu gordum emegı gecen herkese cok tesekkur ederım

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?