Sohbet Ve Hayat

yorum yok
365 okuma
4 Ocak, 2018
Sohbet ve Hayat

Sohbet Ve Hayat

İnsan günlük hayatta Sohbet Ve Hayat yaptıkları ve yapacakları arasında düşünürken zamanın yanılsamasına kapılık bir çok şeyi ertelemek zorunda kalabiliyor. Bu nedenle insan her gün aynı şeyleri yapmakta, kısır bir döngünün içinde bir çıkış yolu aramakta geçiriyor tamda bu nedenle çıkış noktamızın bu olduğunu düşünüyorum.

Klişe bir hayatın anlamsızlığından sıyrılıp sizlerde bize katılabilirsiniz. müzik, oyun, sohbet, eğlence hepsi bir arada, ana sayfamızda bulunan sohbete başla butonundan bağlanıp tüm hayatın hengamesinden sıyrılıp keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Her ne kadar içinde bulunduğumuz coğrafya bakımından sürekli olarak tehdit altında olduğumuzu varsayarak ve bunca terör olayları olurken birde bunun üstüne şehit verirken elbette kimse eğlenceden oyundan sohbetten bahsedemez fakat maalesef ki hayat devam ediyor bu uğurda başta şehitlerimize güvenlik güçlerimizi kelimelerin kifayetsiz kalacağı derecede minnettarız Allah devletimize bayrağımıza vatanımıza zeval vermesin AMİN .

İnsanlar İçin Sohbet Ve Hayat Ne Anlam Taşımaktadır

İnsanlar İçin Sohbet Ve Hayat Ne Anlam Taşımaktadır aslında tüm dünyadaki yaşayan belkide en önemli ortak noktası sohbet diller ayrı bile olmuş olsa yapılan eylem aynı hayatta insanın en önemli gereksinimi her ortamda her yerde muhabbet edilmektedir.

Günlük hayatımızda komşular ile sokak sohbeti yolda sokakta iş yerinde insanlar ile karşılıklı muhabbetlerimiz oluyor,telefon konuşmalarımız hariç belkide dünyada en çok telefonda konuşan milletlerin ilk başındayız sohbet ve hayat bizler için bir bütün olduğumuz konu birde bunlara sanal ortamlardaki sanal sohbet odaları, sohbet chat siteleri,muhabbet odaları,sosyal paylaşım ağları eklenince yazılı sohbet yazılı chat sesli sohbet mobil sohbet yapma imkanlarımızda İnternet aracılığı ile bulunmaktadır konuşma ihtiyacı dışında arkadaşlıklar dostluklar kurmaktayız kimileri ise sevgililerini bu ortamlarda bularak mutluluğa acılan kapıyı aralayarak aşklarını reel ortamlara taşıyıp evliliğe kadar götürmekteler.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?