Sohbet Siteleri Aşkları

1 yorum
395 okuma
24 Ocak, 2018
Sohbet Siteleri Aşkları

Sohbet Siteleri Aşkları

Aşk sevgi güzel şeydir tat-mayanda yoktur birde Sohbet Siteleri Aşkları var bugün konumuz reel ortamlardaki yaşanan aşklar ve sanal veye her hangi sosyal paylaşım platformlarında yaşanan aşklar sonuç reel haricinde İnternet aracılığı ile yaşanan aşklar sanal aşktır.

Senesini bilmem ne zaman faaliyete geçti bu sanal ortamlar belki 2000 li yıllar belkide daha önce ilk önce face msn  gibi paylaşım sitelerini hatırlıyorum insanlar bir gayret birbirlerinden adres alarak skypelere eklenirdi karşılıklı facebook zaten denk gele herkesi ekleyerek arkadaş olabiliyorsun  özellikle facelerde sayısı belli olmayan arkadaşlıklar kurulmakta ve bir şeyler paylaşılmakta idi halende aynı hızla devam ediyor insanlar facebook tan vaz geçmiş delgiler ve zamanla sohbet chat siteleri ve diğer paylaşım siteleri ard arda faaliyetlere geçti ve her yer dede insanlar yığın yığın bıkmadan zaman geçirmekte.

Arkadaşlık konu paylaşımı sohbet muhabbet her şey tamam birde bu tür yerlerde sanal aşk yaşamak reelde aşk yaşarsın tanışırsın  gözün görür elini tutarsın göz göze bakarsın yakından tanıma fırsatın olur her özeliği ile karakterini öğrenirsin anlaşa biliyorsan aşkı sevgiyi yaşarsın belkide işi evliliğe kadar götüre bilirsin nasip olur ise bu devirde gözün göre göre yakınında bile aşkı bulamaz yada bulup anlaşamazken  birde günümüzün modası sanal aşlar var ve genel olarak herkes bunu yaşamakta birazda bu konu üzerinde konuşalım nasılmış sanalın aşkları.

Sohbet Siteleri Aşkları Ve Gerçekleri

Aşk doğru insanla doğru yerlerde yaşandığında güzeldir zaman kötü normal hayatta bile gerçek aşkı sadık insanı bulmak hayli güçleşti İnternet ortamındaki siteler var olduğu günden bu günlere herkes sanal aşkı yaşamakta yazı ile bir rumuzla tanışarak ilk adımı atmak aşkım canım bir tanem gibi süslü kelimeler ile karşısındaki kişiyi etkileye başararak güven sağlamak ve ardından özel bilgiler skyp face tel paylaşımları yaparak sohbet odalarındaki aşklarına oralarda devam etmek hemde bilinçsizce iletişimler kurularak o kadar olaylara şahit oluyoruz sanal ortamlardaki aşklardan mağdur olan çok insan varken ders çıkarmayarak sanalın aşkından vaz geçemiyoruz bence en mantıklısı reel ortamlarda insanların aşk yaşaması sanal aşklar yalan aşklar sonu olmaya bir hayal.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Evettt Evett.. daha Öncede dile getirmiştim. Sohbet sitesi aşkları herzaman ilkler Unutulmazve silinmez bendede var bir Anı Şimdi Paylaşmıyayım:)) Ama ilkler daima Çok sevilir ve unutulmazlar. sohbet chat odalarında güzel aşklar , aşıklar daima ön planda olmaktadır. Kimi insanın yüz yüze söyleyemeyeceği Konularda sohbet chat odaları aracılığıyla dile gelip bir bir çözülmekte olup her iki tarafı mutlu görmektedir. Varya Ebru Gündeş Şakısında söylemişti. Birgün Aşklar Biter hatıralar kalır. bendede hatıralar kaldı. emeğinize sağlık

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?