Sohbet Siteleri Anılarım

16 yorum
815 okuma
2 Şubat, 2018
Sohbet Siteleri Anılarım

Sohbet Siteleri Anılarım

Merhaba arkadaşlar Sohbet Siteleri Anılarım bugün sizlerle sohbet chat odalarındaki yaşanmış gerçek bir olaydan yani kendi anımdan söz edeceğim sanalı yalan değilde gerçek olarak görenlerin yaşayacağı anılardan bir tanesi zaten sanaldaki insanları sanal olarak nitelendiren kişilerin sanmam,ki gerçek anlamda unutulmayacak anıları olsun.

Acı Hüzün Dolu bir hikaye benim için yazmak çok zor aslında yeniden yaşamak o zamanları unuttum da sayılmaz her zaman bende yaşayan bir anı bundan 10 yıl kadar önce katıldığım bir sohbet odasında bir beyle tanıştık önceleri arkadaşlığını kabul etmekten korkuyordum kim neyin nesi sanal ortam gibi konulardan ve biraz tanıdıktan sonra kabul ettim ve bir birimizi iyice tanıma amaçlı her gün konuşuyorduk hemde saatlerce,gün geçtikçe karşılıklı duygular taşımaya başlamıştık artık görüşmelerimiz telefon ve diğer iletişim araçların dada olmaya başlamıştı neredeyse 24 saat beraberdik.

Ve bu duygusal yönde ilerleyen arkadaşlığımız süresince bir kez reelde görüştük çünkü başka şehirlerde ikamet ediyor ve aramızda,da mesafe uzaktı yüz yüze görüştükten sonra artık ilişkimiz hislerimiz dahada kuvvetlenip aşka sevgiye dönüşmüştü ve biz artık gelecekten mutlu yuva kurmaktan konuşuyorduk hayallerimizde sınır yoktu her şey güzel ve kısa zamanda iki bedende bir can olmuştuk.

Ama her şeyin o kadar güzel gitmesine rağmen sevdiğim adamda bir şeylerin ters gittiğini hissediyordun ve sorduğum zaman hep atlatıyor bir şey demiyordu belliydi sorun vardı ve büyüktü çok ısrarım üzerine annesinin ağır hasta olduğunu ve bu hastalıkla kendisinin on yaşından itibaren tek başına savaştığını anlattı fazla sürmedi hastaneye yatırmış annesini durumu iyi değil diyordu hep hastanedeydi artık her gün kısada olsa konuşuyorduk

 

 

Sohbet Siteleri Anılarım

 

 

Sonra yoğun bakıma yatırmışlar ağlıyordu annem dedikçe ağlıyordu hiç bir sözüm teselli etmiyordu ve işin en kötüsü yoğun bakıma girip annesinin o halini görmeye cesaret edemiyordu gir gör son kezde olsa pişman olursun dedim ve yoğun bakıma girerek annesini gördü ve o son görüşü olmuştu ne yazık ki annesi hayata gözlerini kapatmıştı ve konuşmayı kesmemiş her gün teselli ediyordum çok acı çekiyorum dayanamıyorum diyordu hep ve annesinin vefatından sonra hayalini gördüğünü evde olduğunu söylüyordu .

Korkuyordum sevdiğim adam mutlu yuva kurma hayalleri yaptığım adam günden güne bunalıma girmekte eriyip bitmekte idi ve elimden genel bir şey olmuyordu son konuştuğum gece başka bir konuşma şekli vardı tuhaftı sanki bir veda hissediyordum sordum yok bir şey öylesine dedi inanmıştım inanmadım, da inanmak zorunda kalmıştım o gece hiç uyumadım sabahı zor ettim sabah ilk işim onu aramak oldu ve telefonum cevapsız kalıyordu öğleye kadar aradım yok.

Yakın bir arkadaşımız vardı onu aradım aynı yer-delerdi arkadaşa haber alamıyorum bir şey,mi var dediğimde sustu cevap vermedi sorunumu endişeli bir şekilde tekrar edince karışımdaki ses başın sağ olsun dedi inanamadım nasıl yani dedim dün gece intihar etmiş ardında mektup bırakmış annemin acısına dayanamıyorum tek çarem ölüm diye.

Yoktu artık sevdiğim hayallerimin aşkı hayata gözlerini yummuştu  o gün bende öldüm belki toprağa girmedim ama o gün bu gündür yaşayan bir ölüyüm onunla birlikte ruhumu toprağa vermiştim ve yüreğimdeki bitmeyen sevgisi ile bir gün ona kavuşmak için dualar ediyorum bu dünyada mutlu olamadık kavuşamadık ahrette kavuşmayı nasip eder inşallah Rabbım.

Mekanın cennet olsun Melekler yoldaşın olsun birtanemm

Sohbet Siteleri Anılarım,dan kısa bir özet demem şudur arkadaşlar sohbet chat siteleri sanal ortam sanal diye yaşamayın gerçek olarak yaşayın çünkü hepimiz yaşayan canlı insanlarız.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (16 Yorum)

 • Merhabalar arkadaşlar, bu konuya bende deyinmek istedim. Yaklaşık abartısız 17 yıl sohbet chat sohbet odalarında bulunmaktayım. Herdakikası anıyla olan çoğu mutlu olmak üzere acısıyla tatlısıyla güzel anılarım oldu. İnsan zamanla benimsiyor kendi evimmiş gibi hissettiriyor. Ortam, arkadaşlar, Aşk, sohbet her anlamda anıyla doluyum diyebilrim. Bilmeyenler için şunu belirtmek isterimki orfam güzel olursa gerçekten zamanın bilr nasış geçtiğini anlamıyorsunuz. Eğlenceli kafa dengi saygı sevgi çerçevesinde muhabbet eden doslarınız var ise gününüz mükemmel geçer. İyiside çoktur deliside kişi kendini bildimi zaten gerisi tefarruat oluyor. Bunu delisiyle kurduğum cümle için açıklama gereksinimi duydum. Vel hasıl kelam bence en güzel anılar sohbet chat sohbey odalarında var. Neden derseniz insan burda kendini rahat hissediyor güzel bir şekilde ifade edebiliyor. Bundan sebep en güzel anılar sohbet odalarında okur diye düşünüyorum. Bana hak vereninizde olacaktır vermeyeninizde muhakkaki. Fakat herkes kendi düşğncesinde özgürdür. Değerli makale yazarımızın emeğine sağlık diyorum kenfisi mükemmel bir insandır. Yaşanmışlık var ve dile getiriyor öyle kafadan esme yazılar değil bunlar. Kolay gelsin esra hanım..

 • Anılar anılae cengiz kurtoğlununda dediği gibi şimdi gözümdw canlandılar. Acısıyla tatlısıyla güzell günlerim oldu benimde ahh ahh aklım kaç.yil öncesine gitti vaybe ölümsüz sanalcılarız biz

 • Herkesin oldıgu gibi benimde anılarım var ama anlatmam :)’)

 • Emir gerçekten makalecin çok iyi yaziyo tebrik ederim. Anılar konusuna gelince henüz yeniyim daha bir ani yaşamadım fakat jrs arkadaşımız çok dikkatimi çekiyor değişik bir tip.

 • Merhaba güzel kaleme almışsınız öncelikle tebrik ederim. Değerli arkadaşlar sanal veya reel anısız anımız olmaz kesinlikle paylaşımcı arkafaşa katılıyorum iyi veya kötü bir mirastir bize anılar geleceğe yansıtacağimiz dillendireceğiniz gülüp eğleneceğimiz.

 • Selamlar kolay gelsin. En güzel anlar aniyla başlar ayran geldi aklima :)) çok özür dilerşm biraz espirili bir yapim var. Öncelikle güzel gazınızdan dolayı tebrik ediyorum. Günümüzün her anı anı olabilor anlık bir durum anlık yaşanmışlık veya anlatılanlarla eğlenip üstüne koyarak devam ettirme gibi

 • Gayet güzel anlatılmış. Sohbet odaları araciliği ile anı yaşamanız anılar biriktirmeniz mümkün.

 • Ankassubay06

  Arkadaşlar yorumlarınızı biraz daha güzelleştirebilirsiniz. Kesip atma gbi özellik taşşmayin biraz duyarli olalım buraya gelen bı sayfalara bakan araştırıp ,merak edip okuyan arkadaşlarımız olacak. Konuyla ilgili yorum yapmaya özen göstermeliyiz benim fikrim. Merhabalar: çok yer gezdim gördüm reel sanal farketmeksizin sanaş alemde anılar daha çok dillendirilir sebebide şudurki. Arkadaş ortamıbız sürekli.görüşebildiğiniz insanlarla mevcut okmaktadır bu yüzden anı tazeleme durumu güncelleniyor otomatikmen inaan beyninde. Chat sohbet odalari araciliği ile güzel yaşanmışlıklar görüyoruz, yaşiyoruz en önemli olan kısım ise çevrenizdeki insanlarla anlaşabileceğiniz bir durum yaratmak o şekle göre adım atmak usulüyle davranmak.

 • Yazınızı okurken çok dıugulandım 🙁

 • Vaybeeee gerçekten çok acı vwrici can yakıcı hüsran olmuş kendi anılarımı unuttum. Allah mekanını cennet etsin

 • Off yhaa 🙁 çok üzücü bir durum çok çok üzüldüm gerçekten yüreğim sizladi 🙁

 • Hayat bu işte sanal diyip bakmayacaksın çok güzel aşkları olmuş umarım duanızdaki gibi ahirette beraber olursunuz çok üzüldüm şahsen Allah rahmet eylesin..

 • Yaşanmışlık var sanalı reeli ne fark eder. Üzüldüm. Ama en güzel aşk budur unutamamak içinde yaşamak asla pes etmemek.

 • Acı hüsran üzüntü herşeyin başindada aşk, ve sevgi bu ikisi içşnizde oldukça asla yarı yolda kalmazsınız

 • Dostlar gercekten cok uzucu olaylar oluyor .Allah yardım etsin allah insanları söz anlayanlarla karşılaştırsın.

 • Şimdiye kadar gördüğüm tek sohbet sitesi burası diye bilirim insanları bambaşka diyalok insanlara yaklaşımları çok sıcak kanlı olmaları hoş insanlar var burda hepsi birbirinden değerli

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?