Sanal Aşklar

5 yorum
367 okuma
13 Ocak, 2018
Sanal Aşklar

Sanal Aşklar

Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuz İnternet ortamlarındaki Sanal Aşklar aşk güzeldir sevgi güzel yaşanacak doğru kişi bulunursa bu zamanda doğru kişi bulup gerçek bir aşk yaşamakta hayal gibi bir şey özelikle reel ortamlarda bile bulamadığımız gerçek aşkı sanalda bulmak bence hayal gibi bir şey.

Sanal aşklar yalan aşklar öyle,ki ilk görülen bir insana bir takma ada sevdalanmak tanımadan kim olduğunu bilmeden insana aşkım sözünü kullanmak ne derece doğru orası,da malum günlük aşk bazende saatlik olayın önemli tarafına gelecek olur isek aramızda sohbet odalarında aşk yaşayan muhtemelen çok fazladır ve bu tür aşklara şahit olanda çoktur.

Her kes chat odalarında arayış içerisinde sohbet muhabbet arkadaşlık dostluk bunlar doğal olaylar tabi  çıkar amaçlı değilse arkadaşlık ilişkilerinin bile çıkara bağlı olduğu dünyada sosyal paylaşım ağlarındaki sevgili bu konuya bir örnek vereyim isterseniz daha güzel anlaşılır.

Sanal aşklar aşkın baş roldeki iki kişi normalde zaten aşk iki kişi arasında yaşanır ve bunlar bir birlerine olan duygularını ulu orta kimseden gizlemeden yaşamaktalar görünen bir birlerine deli gibi aşık iki mutlu sadık çift ve bu iletişimleri tabi skyp gibi telefon gibi ortamlarda,da sürdürülmekte neyse uzun zamandır yaşanan ilişkide son günlerde bir haller oluyordu eski düzen ulu orta yaşanan aşk artık pek nadir konuşuluyordu.

Gerçekleri öğrenmek için fazla beklemedik perde arkasındaki olaylar tek tek açığa çıkıyordu meğer kızı çok seven erkek aynı ortamda çoklu ilişkiler yaşamakta ve herkesi idare etmekte imiş bunu duyan kız haklı olarak kıyameti kopardı ve erkekle olan bağlarını kopardı ne kadar özür dilese ve gerçek aşkının kendisi olduğunu ötekiler ile arasında duygusal ilişki bulunmadığını dese,de kar etmedi bu hatası affedilmedi.

Bu arada ihanet eden erkek öteki kızlar tarafından da terk edilmişti yani aç gözlülük yolunda giden ilişkisini kaybetmesine neden olmuştu bence insan aşkı bir kişi ile yaşamalı ve yaşayacağı insanı,da nasıl bir karaktere sahip kişiliği nasıldır iyice emin olmadan hemen ilk teklifte evet demek yerine karşılıklı bir birlerini tanıma amaçlı zaman istemelidir ve bu gibi hazin sonuçların yaşanmasına böylelikle engel  olunmuş olur.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (5 Yorum)

  • Evetttt Çok güzel bir anlatım Ta 14 yil öncesi geldi hey gidi günler Şimdi nerededir acaba Aklıma getirdin sanal aşkta ilk aşk çok önemlidir benim düşüncemunutulmazlar çocukluk aşkı gibi emeğine sağlık canım

  • dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl. KONKİ TEŞEKE

  • Aynen Konki. Sendede cevher var Mutlaka senide görmeLiyiz Bu sayfada sevilyorsun dostum Chat sohbet Sohbet odalarının Efendisi. (TEŞEKE)

  • Çok güzel site herkesi buraya bekleriz?

  • Aile sıcaklığını yakalayan bileceginiz tek adres emeği geçen herkese çok tekler

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?