Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri

yorum yok
232 okuma
16 Kasım, 2018
Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri

Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri

Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri sitelerinin sayısı aynı zamanda Gabile Sohbet, Erotik Sohbet ve Cinsel Sohbet Siteleri sayısınında Türkiye de oldukça düştüğünü söyleyebiliriz. Özgürlükçü bir ortamda yaşamamız gerektiği ve herkesin cinsel tercihlerine saygı duyulması gerektiği konusunda onlarca yazımız olmasına rağmen hala bu tepkilerin önüne geçmiş değiliz.

Hayatı hiç kimse için zor duruma getirmek gibi bir hakkımız olmadığını ve insanların seçimlerindeki özgür iradeyi göremediğimizi üzülerek şahit oluyoruz. Sohbet Siteleri gibi tanışma sitelerinde onlarında arayışlarını yapmalarına bile engel olabiliyoruz. Hayatın zaten çekilmez sancıları yokmuş gibi birde insanların seçimlerine karışarak onlara yaşam alanı sunmamızda eklenince maalesef çeşitli felaketler yarattığımızı göremiyoruz. Özgür irade deyince her konuda mangalda kül bırakmıyoruz fakat iş insanların özgür iradeleriyle verdiği cinsel seçimlere gelince direk bu özgür iradeyi yok sayma tezatına bile düşebiliyoruz.

Kapitalist bir sistemde insanlar zaten yığınlaşmış betonlar arasında farklı psikolojik savaşlar verirken birde bu cinsel tercihleri yüzünde toplumdan dışlanması farklı trajedilere yol açabileceğini düşünmüyoruz. Bu cinsel tercihleri yüzünden toplumdan dışlanmış onlarca insanın intihar ve benzeri yöntemlerle hayatına son verdiklerini her zaman aklımızdan çıkarıyoruz. Sanki dünya bu evren sadece bizim istediğimiz şekilde yaşanmayı gerektiriyormuş gibi insanlara müdahale hakkını kendimizde buluyoruz…

Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri Gabile Sohbet Sitelerinde Yaşanılan Zorluklar

Hayatımızdaki bir çok trajikomik olayların hiç eksilmediği bu modern dünyada insanların artık birbirine saygı göstermediği ve hoşgörüyle yaklaşmadığına üzülerek görebiliyoruz. Milyarlarca insanın yaşadığı bu evrende sanki tek sorunumuz cinsel seçimlermiş gibi tartışılıp sorgulayarak hayatı dahada çekilmez hale getirdiğimizi göremeyecek kadar kör olduk sanırım.

İnsanların bu kapitalist dünyada fazlaca çalıştırıldığı emeğinin karşılığını alamadığı ve üstelik burjuvazi kesiminin işçi sınıfının ürettiği metaya yabancı kalmasını sağladığı Bu Günümüz dünyasında her gün binlerce insanın öldürüldüğü katledildiği bir ortamda bizler Chat Siteleri ortamında Lezlerin ve Gayların kendi arayışları yapmalarını yanlış bulup bunun için tavır alıyoruz. Sanki tavır alınacak başka bir şey yokmuş gibi. İşte trajikomik bir durumumuza bir örnek.

Varoluş açısından kendimizi sorguladığımızda bizlerin kendi başımıza kararlar verip ve özgür irademizle bir eylemde bulunmamızı bilmemize rağmen kendimiz sorgulamaktan kaçınıyoruz. İnsanların Erotik Sohbet yada Cinsel Sohbet ortamlarına ve yaptığı seçimlere karışabiliyoruz ne yazık ki. Muhabbet Siteleri gibi alanlarda arayışlarını yapan insanlara cinsel anlamda arayışlarınızı şu şekilde yapın deme hakkını kendimizde bulabiliyoruz maalesef. Özgür irade burada nerede derseniz kaybolmuş vicdanımızda diyebilirim…

Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri

Lezbiyen Sohbet Chat Siteleri


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet chat

Sohbet chat sitesi olarak sizlere hizmet vermekte olan ReeLsohbet'e hoşgeldiniz. ...

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Sitesi ya da bir diğer ismiyle Sohbet chat ...

Bizimmekan Sohbet Chat OdasıBizimmekan Sohbet Chat Odası

Bizimmekan Sohbet Chat Odası Bizimmekan Sohbet Chat Odası bütün dünyada mobil ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?