Kadına Dayak Kadına Şiddet

4 yorum
423 okuma
3 Şubat, 2018
Kadına Dayak Kadına Şiddet

Kadına Dayak Kadına Şiddet

Merhaba dostlar bugünkü konumuz Kadına Dayak Kadına Şiddet dayak olayını ilk babamda gördüm ufak,tım daha hatırlıyorum o günleri yaşım küçük olmasına rağmen hafızamda yer etmiş hiç aklımdan çıkmaz zaten babam annemi devamlı döverdi alkol alırdı içkinin tesiri ile şiddet uygulardı çok korkardık babamızda eve geldiği zaman kaçacak yer arardık bizi dövmezdi bakışları yetiyordu zaten korkmamız için.

Ama her şeyi bahane eder annemi saldırırdı yemek geç kalmış döv yemek sıcak veya soğuk döv evden çıkma konu komşu ile görüşme zavallı annem resmen esir,di elinde o zamanlar böyle devlet desteği falanda yoktu en kötüsü de annemin anne babası sahip çıkacak aile side yoktu o yüzden katlanırdı tüm eziyetlere,ve bitmedi halende bazı işkencelere yine maruz kalıyor  yani bitmedi daha çektikleri bitmeyecek,te.

Hani babadır atadır bilmem belki doğru değil ama sevmiyorum babamı anneme yaptıklarından dolayı onun yüzünden bin bir hastalık sahibi oldu yıllarca dayak eziyet sonu bu yaşta hastalıklardan kurtulamıyor tabi dayak olayı tek babamda yoktu komşularımızdan bir çok kişide  Kadına Dayak Kadına Şiddet olayına maruz kalıyordu hele bazı babalar çocuklarını bile dövüyorlardı.

 

 

Kadına Dayak Kadına Şiddet

 

 

Keşke o zamanlarda kadınlara şimdiki gibi destek olan bir devlete sahip olsaydık belki o kadar annelerimiz eziyet çekmezdi yada şiddet uygulamaktan korkardı erkekler şimdi diyeceksiniz  şu an devlet destek veriyor bayanlara sahip çıkıyor da kadınlar şiddet görmüyor haklısınız hemde belkide daha fazlası oluyor dayak,işkence ölen kadınlar çocuklar eskiden medya bu kadar yaygın değildi şimdi medyanın sayesinde her şeyden haberdar oluyoruz.

Bir erkek karısını kızını oğlunu nasıl döver nasıl işkenceye maruz bırakır hatta nasıl canlarına kıyar tabi bunları uygulayan normal insan olamaz bu acizlik karakter yoksunluğu  psikolojik sorunları olan insanlar şiddete eylemli insanlardır bu tür insanların acil tedavi görmesi gerek yada şiddet uygulayan kişilere  ağır cezalar veril, meliki kadınlara çocuklara uygulanan şiddetin işkencenin sonu gelsin ölmesin analarımız ,ölmesin bacılarımız, ölmesin kardeşlerimiz kadınlarımıza çocuklara güçsüzlere yapılan tüm işkencelerin son bulması dileği ile hoşça kalın.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Selamun Aleykum dostlar. Bu Şiddet olayı aldı başını gidiyor. artık kim ne neci belli değil insanlar nefsine ytenik düşüyor. bir bayana şiddet uygulanmasına karşıyız. herkes annesini kız kardeşini örnek almalı. Misal Siz olasanız naparsınız diye sorabilirim. sizlerden yakın olan bir insana bu olay yapılsa neler düşünür neler yaparsınız mesela. Çok basit cinnet geçirir türlü türlü işkenceler düşünürsünüz yapan kişi için. bu yüzden duyarlı olalım meleklerimize karşı saygılı seviyeli oolalım. boşuna dememişler cennet annelerin ayakları altındadır diye. herkesi annemiz kardeşimiz ablamız gibi görerek davranım içersinde bulunmalıyız. okurken bile tüylerim diken diken oldu böyle bir hatya yaşam olamaz. artık günümüzde bayanlar korkarak sokağa çıkıyor. korunmak için çare arıyıp türlü yolara başvuruyolarç. neden ürkütüyorsunuz bu güzel insanları onlar nadide bir çiçek bize hayat veren bizi çekip çeviren insanlar. siz değerli dostlar lütfen buna sessiz kalmayın herkesin bu konuda yorum yapmasını bekliyorum. şimdiden herkese teker teker teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. kolay gelsin. emeğinize sağlık değerli yazıcımız esra Hanım devamını bekliyoruz buu güzel yazılarınızın. saygılar Sevgiler.

  • artık kadına şiddete son verin bu ne ya korkuyoruz sokağa çıkmaktan adım atmaktan lanet olsun bu ülkede huzurla yaşamk i,stiyoruz. kaleme aldığınız için insanları aydınlattığınız için şükranlarımı sunuyorum.

  • selamlar… çok güzel açıklamışsınız daha iyi anlatılamazdı. emir bey sizede teşekkürler bizleri bu denli saygıyla sevgiyle anlatıığınız için. kadına şidete hayır!!

  • hamdi karataş

    her kim kadına şiddet uyguluyorsa Allah onun belasını versin. bu millete musallat olan bu çirkin hasta yaratıkları ben reis’e yazdım inanıyorum ki Reis-İ CİHAN BU MESELEYİ öyle bir çözecek ki zalimler gününü görecek inşallah.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?