Gabile Sohbet Chat Siteleri

yorum yok
365 okuma
16 Kasım, 2018
Gabile Sohbet Chat Siteleri

Gabile Sohbet Chat Siteleri

Gabile Sohbet Chat Siteleri, Gay Sohbet, Cinsel Sohbet, Lezbiyen Sohbet, Lez Chat, Erotik Sohbet, Sıcak Sohbet diye arama yaptığınız zaman Google arama motoruna cinsel konuların konuşulduğu ve cinsel anlamda arayışlar yapıldığı bir site anlamına geldiğini sizlere belirtmek isteriz. Sizlerde bu anlamda arayışlar yapmak istiyorsanız bu isimleri yazmanız yeterlidir.

Her insanın arayışları farklıdır. Kimileri seviyeli bir ortamda muhabbet etmek ister, kimileri gır gır şamata ortamlarında takılmak ister, kimileri de özel ve sıcak Sohbet anların yaşandığı erotizmin yaşandığı ortamları tercih etmektedir. Bu açıdan da baktığımızda sıcak ve erotik gibi ortamlarda giriyorsanız bu tür arayışların bu sitelerde yapıldığını unutmayın.

Herkesin istedikleri aynı olmuyor. Sevdiğiniz renkten tutunda giyindiğiniz elbiseye kadar bütün isteklerimiz hayata bakışımız bile insandan insana değiştiği bir varlık olarak arayışlarımızın da farklılık göstermesi doğaldır. Onun için bu Cinsel ortamdaki sitelerde bu gibi arayışları yapan insanları düşünerek bu siteleri açmıştır. Bunun için bu ortamlarda arayışlar yapan insanlara da saygı duymak gerektiğini düşünüyoruz…

 Gabile Sohbet Chat Siteleri Geveze Sohbet Sitesi

İnsanlar farklılıklarıyla var olan varlıklardır. Bizler farklılıklarımızla var olduğumuz için cinsel anlamda Geveze sitesi gibi ortamlarda insanların farklı türde arayışlarını yapması gayet doğaldır. Farkılıklarımız ile var olduğumuzdan dolayı bizlerin cinsel anlamda tercihlerimizin de aynı olması beklenemez. Gay yada lezbiyenlerin bizlerle aynı cinsel tercihlere sahip olmalarını bekleyemeyiz.

Diğer bir noktada bizler herhangi bir cinsel ortamda farklı cinsimiz ile arayışlar yaptığımızda insanlar biraz daha anlayışlı olurken fakat gayların yada lezbiyenlerin bu anlamda hem cinsleriyle arayışlar yapmasına kızıyoruz. Bu çok yanlış bir davranış. Farlı cinsiyle Sohbet ederek cinsel anlamda özel anlar yaşayana nasıl saygı duyuyorsak bu anlamdaki hem cinsiyle cinsel anlamda özel anlar yaşayan kişilere de saygı duymak gerektiğine inanan bir düşünce yapısının olması gerektiğini düşünüyoruz. Cinsiyetçi yaklaşımların hiçbir zaman insanlara fayda getiremeyeceğini tam aksine insanlar arasındaki iletişimsizliklere ve çatışmalara yol açtığını yıllardır görmekteyiz.

Bizimmekan gibi sitelerde insanların bu arayışları yapması bazı insanların tepkilerine hedef olmaktadır. Chat yapan insanların ve reel hayattaki tepkilerde bu sitelerin kapatılması gerektiğini savunanların karşısında durulması gerektiğini defalarca dile getirerek bu gibi yazılarımızda da dile getirdik. Unutmayın bizler farklılıklarımızla varız ve bu gibi tepkilerin asla barış ve hoşgörüyü getirmediğine bu güne kadar gördük. Birbirimize saygı göstermeyi ve hoşgörüyle yaklaşmayı bilmemiz gerektiğini savunanlardanız….

Gabile Sohbet Chat Siteleri

Gabile Sohbet Chat Siteleri

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Chat Siteleri

Chat Siteleri insanların hiç tanımadığı yada daha önce tanıştıkları ...

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları olarak bilinen ve hepinizin pek iyi bildiği sitelerden ...

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet denilince aklınıza ne gelir? Yada şöyle sormalıyım. Günümüz ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?