Etkileyen Mesajlar Nedir

yorum yok
561 okuma
10 Ekim, 2017

Seni Tanıdığımda Gözlerim Işık Dolu Bakmaya Başladı Hayata, Sesinle Yeniden Doğdum Yanında ve o gülüşün yokmu işte ozaman Aşık Oldum Hayata işte hayat Sendin Benim için Aslında..

Kimsesiz Kaldım Kimseye ANlatamadım, Seni Sevdim Dert içinde Ağladım, Aşık Oldum ızdıraplar içinde yok Oldum Ama yılmadım Yinede Seni Sevdim bebeğim..

üzüntün sevmemek değil sevilmemek, sana olan aşkımı bilmemen ama unutma ki sen aşkımı bilmesende ben seviceğim seni delicesine birtanem…

Güneş gibisin hayatımda, Yıldız Gibisin gecelerimde, bir umut oldun içimde, sevdim seni ölürcesine bebeğim..

yaşamak seninle güzel, seninle hayata başlayıp seninle nefes almak işte bu güzelim işte bu beni hayata bağlayan beni senin gölgen yapan…

Eser Rüzgar Deli Deli Başımda Kavak yelleri, Bir Seni Sevdim Deli Gibi, Bir Senin için Sevdim Hayatı Seni Sevdiğim Gibi Hayatım Benim…

Her Bakışında içim Titrer, Her içim Titrediğinde Sana yeniden Aşık Olurum, Cennet Gözlüm benim ben Sensiz Neylerim?

Dünyada’ki Bütün Güzellikleri Toplasanda Gözlerin Kadar Güzel Olamaz bebeğim, Cenet Gözlü Sevgilim…

Yollarında Gölge, Nefesinde Nefes, Hayatında Hayat Olmak için Geldim Sana Biriciğim…

Bir Aşk Bestesi Oldun, Dinlediğim En Güzel Melodi Sensin, Senin için Bütün Sözlerim, Sen Benimsin ve Sen Bu Fani Hayatta Tek Sevdiğimsin Helalimsin Sevgilim..

Bir Dünya Kurdum Garip Gönlüme içinde Bir Sne Varsın, Bir Yol Çizdim Kendime Ölümüne Seninle Sürücek Ölene Kadar Seninle Gidicek Bebeğim..

ALLAH’ımdan Dileğimsin, Sen Bu hayatın Birtanesi’sin, Sen Tek Sevdiğimsin Hayatımdaki En Güzel Şeysin Sen BenimSin iLLede Sen Sen Sen’sin!!!

Canım Bedenimden Ne Zaman Çıkarsa Ozaman Bende Senin hayatından Çıkarım, Ne Zaman Nefes Alamazsam Ozaman Benim için gerçek Aşk Bitmiş Olur Bebeğim..

üzülen ben olurum sen gül yeterki, dert çeken ben olurum sen mutlu ol yeterki, acıyı ben çekerim sen benim için yaşa yeterki sevgilim…

Nazına Kurban Olduğum, Gülüşüne Canımı Verdiğim, Sözlerinle yaşadığım Şu hayatımı Sadece Sana Adam Olarak Adıyorum Kurban Olurum Sana..

Hayata’ki En Güzel Olacak Kadar Güzel, Güzelleri Kıskandıracak Kadar Özel, Özel hayatımı Hayatına Adıyacak Kadar Süpersin Sevgilim..

Yanarım Yanarım, Sana verdiğim Yıllarıma Yanarım, Ağlarım Ağlarım, Senin için Döktüğüm Gözyaşlarıma Ağlarım, Her Gözyaşımın Damlasında Adın var Bunu Unutma Vefasızım..

Seninle Sadece Bu Hayatta Yürümem istersen Ölümede Yürürüm, Senin İçin Sadece Bir Anlık Olmak istemem Ölümüne yaşamak isterim Seninle Seni Sevgilim..


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?