Erzurum Sohbet Chat Sitesi

yorum yok
322 okuma
24 Kasım, 2018
Erzurum Sohbet Chat Sitesi

Erzurum Sohbet Chat Sitesi

Erzurum Sohbet Chat Sitesi, Dadaş Sohbet, İstanbul Sohbet Sitesi olarak bu siteler insanların birbiri ile kaynaşmasını ve iyi seviyeli bir ortam sağlamak adına sizlere hizmet vermektedir. Bu ortamlarda insanlar birbiri ile muhabbet edip arkadaşlık kurmaktadır. Bu arkadaşlıkların çoğu reel hayata bile taşındıklarına bizler şahit olduk.

Tabi her ilden ilgi gösterme oranları farklıdır. Erzurum özellikle sosyal alanların yetersizliği ve coğrafi şartların sert geçmesi yüzünden insanlar fazla dışarı çıkıp insanlarla etkileşim kuramıyorlar. Dadaşlar diyarın bu tür sıkıntıların olması insanları bu tür Chat ortamlarına itmektedir.

Sosyal anlamda kendilerini bu tür tanışma sitelerinde geliştiren ve diyalog kuran insanlar reel hayattaki bu boşluklarını bu kaliteli chat ortamlarında gidermektedir. Erzurum sosyal yapısı gereği kapalı bir şehirdir. Muhafazakar olarak adlandırılan insanların çoğunun buralarda olması insanların sosyal olarak bazı eğlenme türlerine karşı çıkmalarına neden olmaktadır…

Erzurum Sohbet Chat Sitesi Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri ortamları aslında Erzurum ilindeki insanların çok giriş yaptığı tanışma siteleridir. Erzurum kültürel yapıları gereği kapalı toplum olarak adlandırabilir. Hatta bu Bizimmekan Sohbet siteleri ortamına gizlice giren ve bunları açık etmekten utanan yada farklı tarzdan tepkilerden korkan insanlarla dolu.

Erzurum ilinde insanlar eğlenmek için fazla dışarı çıkamıyorlar. Gerek sosyal anlamdaki aktivitelerin yetersizliği ve gerekse coğrafi konum olarak Erzurum da kışların çok sert geçmesi insanların evde kalmasına neden olmuştur. Özellikle insanlar canı sıkıldıkları için bu tür Sohbet ortamlarına giriş yapıp can sıkıntılarını bu alanlarda geçirmek istiyorlar. Hatta bu alanlarda kız arkadaşı edinen ve sosyalleşen insanların olduklarını söyleyebiliriz.

Garip bir durum olarak İstanbul da sosyal alanlarda çok olmasına rağmen insanlar bu tanışma siteleri ortamına çok fazla ilgi göstermektedir. Bu alanlarda Erzurum’un tam aksine İstanbul sosyal aktivite olarak dünyada sayılı şehirlerden olmasına rağmen halen bu arkadaşlık sitelerine giriş yapmaktadır. Bu alanlarda evli olan insanlarında giriş yapması tabi insanların bu sitelere bakış açısını da etkilemektedir. Art niyetli insanların ve insanları kandırmak için giren insanlarda yok değil. Onun içim insanlar iyi tanımadan güvenemiyor bu ortamdaki insanlara…

Erzurum Sohbet Chat Sitesi

Erzurum Sohbet Chat Sitesi

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?