Erişkin Sohbet Erişkin Chat

yorum yok
311 okuma
17 Kasım, 2018

Erişkin Sohbet Erişkin Chat

Erişkin Sohbet Erişkin Chat dediğimizde bizlerin aklına Bizimmekan Sohbet ve Mobil Sohbet gibi kelimeleri çağrıştığını biliyoruz. Muhabbet Siteleri alanında yetkin bir etkisi olan bu tanışma siteleri içerisinde farklı ırktan bir çok insan barındırmaktadır. Farklı ülkelerden gelen insanların bir arada bulunmasına olanak sağlayan ve onların kaynaşmasını sağlayan bir sitedir.

Normalde bu arkadaşlık siteleri gibi sitelere diren binlerce hatta milyonlara varan insanlar vardır. Bunlar bu gibi sitelere giriş yaptıklarını kimseyle paylaşmazlar. Reel Hayatta insanların ayıp yada utanılacak bir şeymiş gibi algıları yüzünden kimseye bunları söylemezler. Sohbet Siteleri gibi yerlerde çok sık vakit geçirenler bile reel hayattaki yakınlarına bile bu sitelere giriş yaptıklarını söylemezler.

Bunun en büyük nedeni insanların reel hayatta bu sitelere farklı gözle bakmasıdır. Bu siteleri girişleri doğru bulmamaları yada toplum tarafından bu algının olması yüzünden insanlar birbirine söylemezler bu durumları…

Erişkin Sohbet Erişkin Chat Avrupa Sohbet Odaları

İnsanların içindeki bu toplum normları insanların sağlıklı yada kendi özgür iradelerini sınırlandırdığını biliyoruz. Kitlelerin her zaman bir etkisi olduğu aşikardır. Avrupa ve dünyada bu Yetişkin Sohbet ortamları doğal karşılanıyorken bizim ülkemizde maalesef bu tam tersi olabiliyor. Bu biraz coğrafyamızdaki muhafazakar kesimlerin oluşundan ve doğu toplumun içinde bulunduğu bu kapalı toplum yapısıyla ilgidir.

Avrupa toplumu biraz daha özgürlükçü ve kendi iradelerini her şeyin üstünde tutuşu bu anlamdaki arkadaşlık siteleri ortamlarına hoşgörülü ve doğal karşılamalarına neden olmuştur. Buna rağmen ülkemizde bu durumları şu şekilde anlatmak gerekirse Chat Siteleri gibi alanlarda arayışlarını yapan insanlara ülkemizde bazı kesimler hoşgörülü ve doğal bir şeymiş gibi bakan insanlar vardır. Hatta bazıları bu gibi sosyal alanlarda evlenip ve bunu herkesle paylaşarak doğal bir durum olduğunu söyleyen insanlarda yok değildir.

Modern dünyaya ayak uydurmayan birçok insan için hayat biraz daha çekilmez hale gelebiliyor. Lider Sohbet gibi arkadaşlık siteleri artık hayatımızın bir parçası ve insanların arayışlarını yaptığı bir sosyal platform ve bir gerçekliğimiz haline gelmesini kabul etmek durumundayız. Mynet Sohbet Odaları tarzında yıllardan bu yanı insanların arayışlarını yaptığı bir çok insanın evlenmesine neden olan bir sosyal siteye bu olumsuz bakışlar elbetteki şaşılacak bir şey tabi ki…

Erişkin Sohbet Erişkin Chat

Erişkin Sohbet Erişkin Chat


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?