Deli Sohbet Deli Chat Yapıyoruz

4 yorum
582 okuma
6 Şubat, 2018
Deli Sohbet Deli Chat Yapıyoruz

Deli Sohbet Deli Chat Yapıyoruz

Reelsohbet.org sohbet chat sitelerimizde Deli Sohbet Deli Chat Yapıyoruz çılgın insanların mekanı gır gır eğlence şaka şamata ne ararsan burada var tabi yerine göre hüzün olayların akışına bağlı insanız sonuçta her günümüz bir birini tutmuyor özelikle toplu sohbetlerin yapıldığı sohbet chat sitemizde tüm ziyaretçiler arkadaş dosttur aramızda eskisi yenisi yok ilk gelende son gelende hepsi anında güzel iletişimler kurarak arkadaş dost olmaktadırlar.

Reel sohbet chat siteleri farkı bu herkesin sıcak kanlı olması ve arkadaş olarak dost olarak hayatı paylaşmamız ve içimizden birinin bir derdi olduğu zaman morali bozuksa onun sorununa ortak oluruz moral vermeye çalışırız ve fazla sürmez eski neşesi yerine gelir ömür kısa hayat su gibi akıp giderken insan her günün değerini  bilmeli ve her şeyi kafasına takmamalı.

Ve özelikle sanal ortamlarda insan oğlu kuş misali kimleri kimileri evlenerek sanal hayatına son verirken kimileri,de çeşitli nedenler ile aramızdan ayrılmak zorunda kalıyorlar belki bazılarımız skyp veya öteki iletişim ağlarında arkadaşlığımızı sürdürmekte çoğumuzda aramızdaki bağlarımızı kopararak geriye sadece yaşanan iyi veya kötü anılar kalmakta.

Normal yaşantımızda reel hayatımız,dada aynı değil,mi mesela aynı mahallede komşuları ele alalım özelikle kiracılar uzun yıllar aynı yerde ikamet eder bunlar ya başka yerden tayini çıkan iş dolayısıyla gelen kişiler sebep her ne olur ise olsun bir gün gelir gitmek zorunda kalırlar ona yıl yaşanmışlıklar birden yok olur ALLAH vermesinde yada ölüm ayrılığı olur geriye kalan sadece anılar  komşuluk,aile,arkadaş,dost yakınlık derecesi her olursa olsun iyi geçinmek gerek kırmadan küsmeden ilerideki gelecek ayrılıkların sonunda pişmanlıkların keşkelerin yaşanmaması için.

Tüm bunları düşünerek bizler sohbet chat odalarımıza katılan insanlar ile huzurlu ve samimi bir şekilde iletişimler kurarak her anımızı unutulmaz kılmaktayız kimseyi üzmeden kırmadan her şeye rağmen neşeli bir ortam bulduğun zaman gülüp eğlenerek hayatın tadını çıkartmak gerek sanal ortamlara takılan değerli arkadaşlarımız kim olur iseniz olun yaşınız cinsiniz fark etmez mutlaka Reel sohbet chat sitelerimizin farkını yaşamak için bekliyoruz.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • merhaba canlar. Konu başlığıyla direk yola girdim Çünkü anlatılan ve yazılanlar bire bir gerçektir. yansıtmada değil %100 doğal olarak yazılmış harfi harfine doğru güzel insanlarla birlikte muhabbet içersindeyiz. günümüzde sohbet chat sohbet odalarının Çoğu yerinde güzel vakit geçirilmekte. bizde bunlardan biriyiz. ortam güzel arkadaşlıklar güzel herşey on nmara herkesin gelmesini bu güzel ortamda sıcak sohbetin içinde bulunmasını çok isterim kapımız herzaman herdaim herkese açıktır saygılar..

  • evet gerçekten öyle vakti,n nasıl geçtiğinin farkında bile değilim şahsen kendi adıma çok mutlu bir şekilde sohbet etmekteyiz uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şey bu güzel ortama hemen girip arkadaşlarımla sohbet etmek oluyor

  • asli34istasliist

    selam arkidesler evet çok beğendim burayı herkesin gelmesini bizimle sohbet etmesini bizlerle yeni arkadaslıklar kurmasını çok isterim

  • herkesi beklerizzzzzzzz

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?