Chat Sohbet Sitelerindeki Vicdansızlıklar

1 yorum
375 okuma
24 Ocak, 2018
Chat Sohbet Sitelerindeki Vicdansızlıklar

Chat Sohbet Sitelerindeki Vicdansızlıklar

Merhaba arkadaşlar bugün Chat Sohbet Sitelerindeki Vicdansızlıklar konusunu ele alacağım ve anlatacağım dün yaşanmış gerçek bir olay hepinizin bu olaydan ders çıkartarak dikkatli olmasını isterim sanal ortam her şey oluyor normal hayatta bile o kadar insanları dolandıran yada başka türlü zaaflarından yararlananlar varken televizyonlardaki programlar bas bas bağırmakta uyarı vermekte ve kimse bu uyarıları dikkate alarak kendilerinin dolandırılmasına engel olmuyor.

ŞU an anlatacağım konu ise sanalda hemde bulunduğum bir ortamda tanıdığım bir bayanın bir bayan tarafından duygu sömürüsü yaparak yaşadığı dolandırıcılık rumuz yazmama gerek yok Ayşe Fatma her ne ise benim bulunduğum ortamda takılıyordu henüz sanalda yeni idi sesiz sakin olmasından dolayı yardımcı olurdum zarar gelecek insanlar hakkında uyarırdım ve bir gün kız gelmedi duydum gelmeyeceğim demiş halbuki yanımda kötülüklerde koruyordum üzüldüm duyunca.

Ertesi gün arkadaş dedi geri gelecekmiş  pişman olmuş dedim gelsin sevindim geri dönüş yapmasına bugün dedi az konuşalım sözleri aynen bu gittim özür dilerim senden yapmamam gerekli idi dedim tamam geri geldin sorun yok yanımda kal gitme bir daha yok asla gitmem ama ben bir iş yaptım sorma dedi kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu yoksa aklıma gelen,mi oldu ne yaptın dedim ve anlatmaya başladı.

Chat Sohbet Sitelerindeki Vicdansızlıklar Ve Dolandırıcı İnsanlar

Mağdur olan bir bayanın bir bayan tarafından adice sohbet chat odalarında dolandırılması bir gün ayrıldı yanımdan meğer başka bir siteye gitmiş orada bir bayanla tanışmış az sohbet ettikten sonra uyanık bayan bizim kızın saflığını temiz kalpliliğini anlamış ve sanalda yeni olduğunu,da duyunca başlamış kendine acındırmaya mağdurum beş kuruşum yok zor durumdayım gibi laflar ile bizimkinin kafasına girmiş.

Ve saf kalpli içinde kötülük olmayan arkadaşım bu sözler karşısında duygulanarak kızın para talebine karşılık vermiş  telefon numarası vererek güven sağladıktan sonra banka hesabı derken arkadaşım 500 tl yollamış parayı alan bayan sırra kadem  basmış tabi telefon,ada ulaşılamamış bu anlatılanları dinlerken hayretler için de kaldım dedim sanal nasıl inanırsın o kadar para gönderilir, mi.

Aldığım cevap dahada içler acısı idi ben ALLAH rızası için yolladım parasında değilimde insan bir teşekkür eder ALLAH razı olsun der sözleri dedim yapmışın bir hata başın gözün sadakası olsun de bir dahada sanalda kimseye güvenme dedim bu şekilde duyduğum olay iki oldu öteki mağdurda  bir beydi inanmayın arkadaşlar bu tür dolandırıcılara ALLAH razı olsun diyecek Böyle insanlar haram yiyenler milletin rızkında gözü olanların vicdanı ve ALLAH,a inançları yoktur.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Doğrudur. bazen olabiliyor 5 parmağın beş’i bir olmayıp bu hayatta dört dörtlük insanda muhakakki bulunmaz. Lakin Bizim sohbet chat sohbet odaları olarak bu konuda üst düzey çalışmamız bulunmakta olup asla taviz vermemekteyiz. kesinlikle zor durumda olan sıkıntı yaşayan arkadaşlarımızın arkasında durup onlara saygı sevgi göstererek bu tarz konuları. unutmasını sağlayarak rahat bir şekilde zaman geçirmesini sağlamaktayız. kolay gelsin

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?