Bizimmekan Sohbet Chat Odası

yorum yok
289 okuma
27 Kasım, 2018
Bizimmekan Sohbet Chat OdasıBizimmekan Sohbet Chat Odası

Bizimmekan Sohbet Chat Odası

Bizimmekan Sohbet Chat Odası bütün dünyada mobil sohbet olarak giriş yapılan tanışma sitelerinden biridir. Bizimmekan olarak anılan bu sitelerin insanlar tarafından bu kadar benimsenmesi tabiki şans değildir.

Bu ortamlarda insanlar kendilerine uygun arayışlar bulması bu siteleri çok benimsenmesine neden olmuştur. Buda bu Muhabbet Sitesi ortamına giriş yapanların daha çoğalması yani bu ortamlara ilginin artması demek.

Hayatımızdaki olumsuzluklardan ve kaygılardan bir an için kurtulmak isteyenlerin mekanı olan bu tanışma siteleri elbette farklı ülkelerden gelen binlerce kişinin ziyaretine uğramaktadır. Bu Chat ortamlarında insanlar doğru insanla tanışabilmesi için öncelikler kendisi gibi olması gerek. Kendini başkası gibi göstermek sonrasında gelen işleri bozmaktadır.

Daha net anlatmak gerekirse bu Geveze Sohbet ortamlarına giren birisi kendisini başkası gibi göstermesi ilerde reel hayatta buluşma ve zaman geçirdikten sonra karşısındaki insana illa bir yerde açık vermesine neden olur. Üstelik buda karşısındaki insana yalan söylemek demektir. onun için insanlar reel hayatta nasılsa bu Yetişkin Chat Sitesi ortamında da öyle davranması yani öyle olması gerekir…

Bizimmekan Sohbet Chat Sitesi Erişkin Sohbet Sitesi

Erişkin Sohbet Sitesi demek ancak erişkin yaşta olan insanların bu tarz sitelere giriş yapabilir demek anlamına gelir. Buda +18 yaş sınırının olması demek. Yani Bu tarz Sohbet ortamlarına takılan insanların en +18 yaşında olması demek. Bu ortamlara takılan insanların ne tür amaçla giriş yaptıkları bilinemez. Bu yüzden amaçları tam anlamıyla bilinmediği için Yetişkin olmayan insanların giriş yapmasına izin verilmemektedir.

Özellikle az öncede vurguladığımız gibi reel hayatta olduğu gibi bu arkadaşlık ortamlarında da art niyetli insanlar mevcut. İnsanların duygularından yararlanarak onları kandıran insanların olması bu ortamlara giriş yapan insanların yetişkin yaşta olmasına gerekli kılmıştır.

Daha önce rastladığımız ve şahit olduğumuz vede duyduklarımıza ithafen bu ortamlarda kandırılan ya da duygularından yararlanarak onları kötü emellerine alet eden insanların olması, yetişkin yaşta olmayan insanların giriş yapmamasına neden olmuştur. Erişkin Chat ortamlarında bu zorunluluğun getirilmesi elbette olumlu bir karardır.

Özellikle (BTK) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu bu konudaki hassas duruşu da insanların rahat ve güvenilir bir ortamda yazılı sohbet etmesine katkıda bulunmuştur.Özellikle çocuk yaşta erişkin olmayan insanların giriş yapmaması konusuna ailelere çok büyük görevler düşmektedir. Çocukların internete hangi sitelere giriş yaptığını kontrol etmesı ve onları bu tarz konularda bilinçlendirmesi gerekmektedir…

Bizimmekan Sohbet Chat Odası

Bizimmekan Sohbet Chat Odası


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet chat

Sohbet chat sitesi olarak sizlere hizmet vermekte olan ReeLsohbet'e hoşgeldiniz. ...

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Sitesi ya da bir diğer ismiyle Sohbet chat ...

Erzurum Sohbet Chat Sitesi

Erzurum Sohbet Chat Sitesi Erzurum Sohbet Chat Sitesi, Dadaş Sohbet, İstanbul ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?