Balıkesir Sohbet Odaları

1 yorum
353 okuma
18 Ocak, 2018
Balıkesir Sohbet Odaları

Balıkesir Sohbet Odaları

Balıkesir Sohbet Odaları Marmara bölgemizin güzel illerinden bir tanesi olan Balıkesir Marmara Bölgesinde hemde Ege Bölgesinde toprakları bulunmaktadır. Ayrıca hem Marmara Denizine hemde Ege Denizine kıyısı olan 6 şehrimizden birisidir güzel bir yer doğası harika insanları sıcak kanlı misafir severler genel olarak yani gördüğüm kadarı ile hayvancılık ve tarım başlıca gelir kaynakları arasındadır.

Ege denizi sahilinde bulunması,da turizm bölgesi olup çok sayda turistlerin akımına uğramaktadır kaz dağlarının bol oksijeni ege denizi ile beraber doğanın muhteşem güzelliklerini ikram ettiği mistik bir yer Efsanelerle anılan Kaz Dağları gizemini hala korumakta ve gezdiğiniz zaman efsaneleri yaşıyormuş hissi uyandırmaktadır. Bunlardan biri Sarıkız efsanesidir. Kaz dağları adını da muhtemelen Sarıkız efsanesinden almıştır.Pek çok gezilecek yer ve şelaleleriyle her gününüzü doğa ve denizle iç içe geçirebileceğiniz oksijen zengini harika bir yer.

Gerçekten Balıkesir harika bir yer çok gittim uzun zamandır gitmiyorum köylerini çok seviyorum tütün bile toplayıp dizmiş,tim ellerim berbat olmuştu ama zevkle yapıyordum ve höşmerim tatlısı harika tadı halen damağımda yolunuz düşerse Balıkesir,e mutlaka yemeniz i tavsiye ederim.

Ayrıca halkı özelikle köy halkı çok cana yakın cömert eli açık insanlar gezdiğin her yerden çekinmeden meyve sebze alabiliyorsun çünkü serbest bırakıyorlar ahh birde zeytinleri var kendileri fabrikaya girmeden yaptıkları nefis doğal tadı var saçlık yönün dende çok sağlıklı ve geneli zeytinlerini bile kendileri yapıyorlar.

Balıkesir Sohbet Odaları,da hazır bu yaz,ki planlarımda anlatayım nasip olursa bu yaz Balıkesir,e gitmeyi düşünüyorum çok özledim tanıdıklarım çok ve hepside değerli insanlar ne onlar beni nede ben onları unutamadım gideyim bol bol dağ tepe gezeceğim ve köylüler ile tarlada çalışacağım toprağı çok seviyorum ve köy insanını doğal çıkarsız oluyorlar neyse yine çenem düştü konuyu başka yönde anlattım siteyi tanıtmayı unuttum.

Reelsohbet.org chat odaları seviyeli sohbetlerin yapıldığı kaliteli hizmetler sunan ender bulunan siteler arasında yer almaktadır site girişleri mobil sohbet, mobil chat, web sohbet, mirc sohbet olarak yapılmaktadır ve hepinizi sohbet chat sitelerimize davet ediyoruz


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • emeğinize sağlık kolay gelsin. yine çok güzel kaleme almışsınız. yurdumun güzellikleri güzel insanları chat sohbet odaları sayaesinden yediden yetmiş’e bu sayede chat sohbet aracılığı ile birbirlerini tanımakta arkadaşlıklar kurmakta. güncel olarak tanışma aşaması sonrası heryörenin kendine ait öz bilinen yemek, sebze , eşya vs vs olarak tanımlanmakta olup bu sayede iller ilçeler arasında bu güzel diyaloğa renk katmaktadır. bu yüzden Sohbet , Chat, Sohbet odaları ile ilgili yoğun ilgi ve merak konusu olmaktadır devamını bekliyoruz kolay gelsin emeğinize yüreğinize sağlık…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?