Ask Sohbet Sitelerinde Yaşanır

3 yorum
420 okuma
27 Ocak, 2018
Ask Sohbet Sitelerinde Yaşanır

Ask Sohbet Sitelerinde Yaşanır

Sevda Sohbet  Odalarında  Ask Sohbet Sitelerinde Yaşanır Sevdana gönül verdim demek isteyenlerin kalpleri boş olan beylerin bayanların gönüllerine göre partnerlerini bulabilecekleri tek yer Reelsohbet.org chat sohbet muhabbet arkadaşlık siteleri kim demiş sanalda aşk olmaz sevgi yaşanmaz diye doğru kişiyi bulunca değerini bilir dürüst davranır iseniz tabi,ki yaşanır.

Yeter,ki  insan istesin yeter,ki karşılıklı dürüst olunsun ve karışımızdaki kişinin doğru insan olduğuna kanaat getirene kadar iyice tanıyın ve sevgisinden emin olduktan sonra kaptırın kendinizi sevda rüzgarına.Sanal yada reel ortamlarda tanımadan emin olmadan karakterini iyi kötü huylarını öğrenmeden yapılan her arkadaşlık dostluk aşk daima hüsranla sonuçlanır.

Hayatta yaşadığımız süre içerisinde nasıl tüm adımlarımızı sağlam atmamız yapacağımız işlerde dikkatli olmamız gibi aşk sevgi işlerin dede aynı hassasiyeti göstermemiz gerekli kolay değil hayatınıza tamamıyla girecek her şeylerimize ortak olacak kişi ile hop deyip vay beni seviyormuş deyip balıklama atlamak.

Ask Sohbet Sitelerinde Yaşanır Ve Nasıl Yaşanmalı

Sanalda ask nasıl yaşanmalı sanal aşkın güzellikleri vardır tanırsın güven sağladıktan sonra iletişime geçer zamanla duygusal olarak ilerlersin anlaşa bildiğin takdirde bu arkadaşlığı telefon skyp gibi özelini,ze taşır ve daha ilerleyen zamanlarda reele bile taşıya bilirsiniz. Bunların tamamı yavaş yavaş ilerlemeli her şeyin yıldırım hızı ile yaşanmasına gerek yok acele yapılan hiç bir işte sonuç hayırlı olmaz.

Lakin  sanal ortamlardaki arkadaşlık derecelerin,iz nasıl ve ne olur ise olsun daima dikkatli davranmak  lazım karşınızdaki insanlar ile kuracağınız ilişki sevgili konumunda dahi olsa ilerde başınıza zorluk çıkaracak tehditlere maruz kalacak işleri yapmaktan kaçınmalısınız.

Bu konuları her zaman kısa kısa ele alarak hatırlatmalar yapıyorum nedeni ise daima sanal ortamlarda bazılarımızın en fazlada bayanların çeşitli konularda mağdur edilmesi skyp görüşmeleri kamera açma olayları fotoğraf paylaşımları bu gibi şeylerde biraz bilinçli davranılması gereklidir sanal kim neci belli olmuyor ilk başlarda her şey iyiyken süper karakter ama az kötü giden bir şey olduğu zaman elindeki kozları kullanmakla tehdit ederek bazı şeylere zorunlu olarak devam etmenizi sağlarlar olmadık bir şey değil dikkatli davranmak her zaman kişinin kendi güvenini korumasına yara.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil Sohbet Odalari

Mobil Sohbet Odalari denilince akla genelde cep telefonları gelir. Çünkü mobil ...

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet denilince bazılarımızın aklına hiç bir şey gelmeyebilir. O ...

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi, şuan bulunduğun bu ve benzeri sitelerin genel adıdır. Birazdan ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • hayir AŞK bodrumda yaşanır.

  • Sohbet ve aşk bence de var

  • en unutulmaz aşklar chatte vardır size katılıyorum. günümüzde sohbet chat sohbet odaları olarak uzun yıllar bu tarz sitelerde yer almaktayım çok güzel aşklarda oldu çok acı aşklarda oldu ama herşeye rağmen sanalda olsa aşk heryerde yaşanır. çünkü kalbin nerde atacağı belli olmaz aşk adres tanımaz. aşk yer ayrımı yapmaz o duyguyu heryerde yaşayabilirsin yeterki karşılıklı olsun seviyeli dürüst olsun. çok güzel yazmışsınız çok şey hatırlattı bana geçmiş geçmiş geçmiş aslında hiç birşey geçmemiş anılar kaldı şuan tazelendi filizlendi. sanal osla bile unutulmuyor demekki sanal diyip geçmeyeceksin. sohbet chat sohbet odalarında aşk yaşamak herkese nsaip olmaz. bu duyguyu herkes yaşamalı.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?